Strona główna > Skontaktuj się z nami
Tel: + 86-29-86105123
Faks: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adres: Rm 10802, blok B, budynek Kairui, Xi'an strefa rozwoju gospodarczego, Chiny.
Menedżer

Dyrektor: Eva Hui

Adres e-mail:Eva@rejeegroup.com

Kierownik sprzedaży

Sales Executive: Natalie

Adres e-mail: Natalie@rejeegroup.com

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy: Eric

Adres e-mail:Eric@rejeegroup.com


Sprzedaży przedstawiciel: Vincent

Adres e-mail:Vincent@rejeegroup.com


Sprzedaży Merchandiser

Sprzedaży Merchandiser: Emma

Adres e-mail:Emma@rejeegroup.com

Sprzedaży Merchandiser: Thomas

Adres e-mail:Thomas@rejeegroup.com

Usługi posprzedażowe

Po sprzedaży usługi: Jason

Adres e-mail:Jason@rejeegroup.com


Po sprzedaży usługi: Kevin

Adres e-mail:Kevin@rejeegroup.com


Personel techniczny

Personel techniczny: Alan

Adres e-mail:Technical@rejeegroup.com


Skarbnik

Skarbnik: Julia

Adres e-mail:Julia@rejeegroup.com




Produkty